Szukasz pomysłu na gadżety firmowe?

Zależy Ci na tym, aby utrwalić pozytywne skojarzenia klientów z firmą? Zastanawiasz się, jakie gadżety mogą okazać się tutaj pomocne? Przyjrzyjmy się wspólnie, po jakie praktyczne upominki warto sięgnąć!

Zainwestuj w kalendarz firmowy – takie kalendarze reklamowe to strzał w dziesiątkę

Kalendarz książkowy, kalendarz trójdzielny, kalendarz spiralowany – to wszystko stanowi zaledwie ułamek możliwości spośród dostępnej oferty firm, które oferują kalendarze. Niesłabnącą popularnością cieszą się kalendarze książkowe. Można je opatrzeć logo firmy w widocznym miejscu, dzięki czemu staną się przez kolejny rok nienachalną formą reklamy. Przed finalizacją zamówienia warto też sprawdzić, czy istnieje możliwość personalizacji. Opatrzenie takiego kalendarza imieniem i nazwiskiem osoby obdarowanej na pewno uatrakcyjni tę formę prezentu.  Zamawiając z kolei kalendarze biurkowe lub kalendarze trójdzielne warto postarać się o to, aby były atrakcyjne wizualnie. Tylko wówczas osoba obdarowana umieści je chętnie na swoim biurku. Jak to osiągnąć? Przygotuj indywidualny projekt kalendarza, który będzie estetycznie się prezentował i nie będzie stanowił nachalnej formy promocji Twojej firmy. W ten sposób stworzysz wyjątkowy kalendarz, który będzie przez kolejne miesiące użytkowany przez osoby, które nim obdarujesz. Inne ciekawe propozycje jakie oferuje producent kalendarzy książkowych to kalendarze listkowe, kalendarze ścienne czy kalendarz plakatowy. 

Kalendarze firmowe to nie wszystko – sprawdź też długopisy czy kubki

Co jeszcze powinno znaleźć się w każdym biurze? Na uwagę zasługują także firmowe długopisy. Możesz je dobrać do indywidualnych potrzeb – w grę wchodzi zarówno minimalistyczny design jak i bardziej wymyślny projekt. W ofercie firm, które produkują takie gadżety są także smycze firmowe, notesy, organizer oraz kubki z nadrukami. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na przygotowanie takich upominków dla kontrahentów, czy dla pracowników. Sprawdź dostępną ofertę i zapoznaj się z oferowanymi możliwościami. Zweryfikuj też, jaki nadruk jest polecany do konkretnych produktów – dzięki temu będziesz mógł liczyć na to, że zrealizowany prezent okaże się trwały i spełni nie tylko swoją użytkową, ale i reklamową funkcję. W rezultacie taka skuteczna reklama jest bliżej niż myślisz! Jak widać kalendarz firmowy to nie jedyna opcja godna rozważenia!

Przystąp do sporządzenia planu na takie upominki z logo dla klientów i powierz go zaufanej firmie – dzięki temu będziesz mógł spodziewać się oczekiwanej jakości i trwałości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *