Komu potrzebny jest dodatkowy kurs angielskiego?

W trakcie kursu języka angielskiego

Trudno wyobrazić sobie obecnie normalne funkcjonowanie bez co najmniej podstawowej znajomości języka angielskiego. Chociaż od lat stał się już obowiązkowym przedmiotem w szkołach, czasami metody nauczania pozostawiają wiele do życzenia. Opracowywanie czytanek, odrabianie ćwiczeń, a także liczne klasy nie sprzyjają językowemu treningowi.

I chociaż niektóre osoby mogą wspomóc się słownikami i Internetem, o tyle stając twarz w twarz z zagranicznych kontrahentem, klientem lub po prostu z kolegą pracy mają poważne zahamowania przed podstawową konwersacją. Dlatego kur angielskiego przyda się dosłownie każdemu.

Jak powinien wyglądać skuteczny kurs angielskiego?

Praktyczne podejście do nauki języka prezentuje warszawska szkoła językowa bla-blaschool.pl. Organizuje zajęcia w małych grupach, dopasowanych nie tylko poziomem do wiedzy swoich studentów, ale również metodą nauczania. Zajęcia dla najmłodszych połączone są z zabawą – uczniowie wykorzystują muzykę, gry i zabawy ruchowe co sprawia, że kurs angielskiego staje się prawdziwą przyjemnością. Dla starszej młodzieży organizowane są zajęcia wyprzedzające nieco program szkolny i kładące nacisk szczególnie na konwersację. Dorośli mogą liczyć na ćwiczenie, w czasie których rozmowa stanowi nawet 80 procent czasu poświęcanego na naukę. Bla-blaschool.pl prowadzi zajęcia w różnych godzinach – od porannych do wieczorowych co umożliwia dopasowanie kursu angielskiego do własnego rozkładu zajęć. Możliwy jest również dojazd do klienta – na przykład kurs angielskiego w biurze.

Jak praktycznie wykorzystać kurs angielskiego?

Nawet jeśli znajomość języka angielskiego nie jest akurat potrzebna w pracy z powodzeniem można kontynuować naukę poszerzając swoje słownictwo i wiedzę. Posługiwać się angielskim w podróżach, oglądać filmy w oryginale, starać się zrozumieć słowa popularnych przebojów, próbować porozmawiać z sąsiadem cudzoziemcem. Język angielski króluje na takich serwisach jak Tik Tok , Spotify czy You Tube – doskonała szansa na trening. Stały kontakt z językiem warto ukoronować zapisaniem się na kurs angielskiego na kolejnym, wyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *