Kategorie
Rozwój osobisty

Kahoot po polsku

Kahoot zdobył w Polsce bardzo dużą popularność. Do jej rozwoju na pewno przyczyni się udostępnienie polskiej wersji językowej!

Kahoot to wyjątkowo popularne narzędzie online pozwalające na tworzenie angażujących, internetowych i interaktywnych quizów. Kahoot od dawna cieszy się dużą popularnością w Polsce, a jego sympatyków na pewno zainteresuje fakt, że od niedawna Kahoot dostępny jest po polsku!

Dowiedz się czym jest Kahoot

Kahoot to aktualnie chyba najbardziej znane narzędzie online umożliwiające utworzenie interaktywnego quizu i przesłanie go do odbiorców, aby zebrać odpowiedzi. Jest to narzęi)dzie bardzo często wykorzystywane przez nauczycieli, wykładowców, rozmaitych szkoleniowców i trenerów, którym zależy na uatrakcyjnieniu procesu nauczania czy szkolenia. Popularność Kahoot wynika z faktu, że narzędzie to jest dostępne całkowicie bezpłatnie, przez sieć Internet z poziomu przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji na systemy Android oraz iOS, a także jest niezwykle proste, a jednocześnie dające szerokie możliwości. Z Kahoot utworzenie wizualnego testu, quizu czy zagadki zajmuje minuty, a nawet sekundy w przypadku zaawansowanych użytkowników.

Kahoot po polsku

Sympatycy Kahoot na pewno ucieszą się z wiadomości, że od 15 czerwca 2021 roku Kahoot dostępny jest po polsku! Jeszcze do niedawna Kahoot oferował tylko 5 wersji językowych, tj. angielską, hiszpańską, portugalską, francuską oraz norweską. Ograniczało to grono użytkowników Kahoot w naszym kraju.

Zespół rozwijający Kahoot zdecydował się jednak na rozszerzenie listy obsługiwanych języków, między innymi o język polski. Jak mówi prezes Kahoot, Eilert Hanoa „…wprowadzenie aplikacji Kahoot w języku polskim to ważny krok, by ułatwić naszym polskojęzycznym użytkownikom dostęp do tej formy nauki i sprawić, by stała się ona wyjątkowym doświadczeniem.”

Wprowadzenei obsługi języka polskiego może przyczynić się do wzrostu popularności aplikacji Kahoot! Zwłaszcza w gronie dzieci i nastolatków dla których brak polskiej wersji językowej oznaczał pewne ograniczenia. Kahoot wykorzystywany jest również w biznesie, zwłaszcza przez szkoleniowców, trenerów biznesu i trenerów wewnętrznych do uatrakcyjnienia wszelkiego rodzaju szkoleń, kursów i warsztatów dla pracowników.

Kahoot po polsku: jak używać?

  • Kahoot służy do tworzenia testów, quizów, zagadek…
  • Kahoot dostępny jest za pośrednictwem przeglądarek internetowych, jak tez dedykowanych aplikacji dostępnych na systemy Android oraz iOS.
  • Kahoot można wykorzystywać w szkole, na uczelni, w firmie, w trakcie szkoleń, kursów i warsztatów.
  • Kahoot można wykorzystać do podniesienia atrakcyjności szkoleń, zajęć w sali szkolnej czy wykładowej, budowania zaangażowania uczestników…
  • Kahoot można używać również w trakcie spotkań na żywo, co umożliwia uatrakcyjnienie przebiegu spotkania dzięki przeprowadzeniu testu lub quizu i natychmiastowe przedstawienie wyników.
  • Kahoot dostępny jest po polsku, aby skorzystać z polskiej wersji językowej należy zaktualizować aplikację na telefonie komórkowym do najnowszej wersji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *