Top 3 modele Apple Watch

,
Jaki Apple Watch wybrać?

Apple Watch to chętnie wybierany przez użytkowników iPhone’ów smartwatch. Błyskawicznie łączy się z telefonem i oferuje wiele przydatnych udogodnień. Jeśli szukasz uniwersalnego urządzenia, które sprawdzi się nie tylko do monitorowania postępów w treningu, rozważ zakup zegarka amerykańskiej firmy. Do wyboru masz kilka modeli w różnych przedziałach cenowych.

Dlaczego warto kupić Apple Watch?

Smartwatch marki Apple świetnie sprawdzi się zarówno do codziennego śledzenia powiadomień, odpisywania na wiadomości i bycia na bieżąco z dyskusjami na firmowych komunikatorach. Ale to dopiero początek jego możliwości. Urządzenie dokładnie monitoruje stan twojego zdrowia, sygnalizując, gdy wyniki odbiegają od normy. W zależności od modelu, sprzęty omawianego producenta wyposażone są nawet w sensor EKG. Jednak możliwości uważnego przyjrzenia się zdrowiu sięga daleko poza najważniejsze parametry. Apple Watch zachęca również do zadbania o zdrowie psychiczne i równowagę mentalną. Nie pomija również monitorowania parametrów snu, który jest w końcu kluczem do prawdziwego wypoczynku.

Uprawiasz regularnie sport i chcesz poprawiać swoje wyniki? Zegarek Apple’a to dobre rozwiązanie. Zachwyci cię duża liczba dyscyplin sportowych, których treningi można monitorować, a także dokładne dane o twojej aktywności. Wszystko po to, by pracować nad swoimi osiągami, odwołując się do konkretnych danych.

Jak widzisz, Apple Watch to sprzęt, który nie zawodzi w żadnej dziedzinie. Pozostaje pytanie – który model wybrać! Porównując możliwości poszczególnych sprzętów, zwróć uwagę na:

 • wielkość i wagę urządzenia;
 • czas pracy na pełnej baterii;
 • możliwość płatności mobilnych;
 • funkcje monitoringu zdrowia – jak pulsoksymetr i EKG;
 • łatwą obsługę;
 • dodatkowe udogodnienia, jak niegasnący wyświetlacz;
 • odporność na wodę i kurz;
 • elegancki design.

Jakie modele Apple Wajcha są teraz na rynku? Możesz zdecydować się na:

 • Apple Watch Series 9;
 • Apple Watch SE (2. generacji);
 • Apple Watch Ultra 2.

Ciągle w sprzedaży dostępne są poprzednie generacje urządzeń, czyli:

 • Apple Watch Series 8;
 • Apple Watch Ultra.

Pamiętaj, że to nie koniec możliwości. Każde z urządzeń kupisz także w wersji Cellular – a więc takiej, dzięki której będziesz mógł wykonywać połączenia i wysyłać wiadomości bez konieczności posiadania przy sobie telefonu. Różnica między wersją z Cellular lub bez to od kilkuset do ok. 1000 zł. Nie mówiąc już o tym, że omawiane sprzęty dostępne są także w różnych wielkościach – koperta może być większa lub mniejsza. Wyjątkiem jest tutaj linia Ultra, która ma tylko jeden rozmiar.

Zegarki są dostępne także z w różnej kolorystyce. Pamiętaj, że dodatkowy pasek możesz kupić w każdej chwili, nadając urządzeniu niezwykłego sznytu i sprawiając, że będzie ono doskonale pasowało do twojej stylizacji.

Jaki model zegarka Apple Watch wybrać? Polecane sprzęty!

Każdy ze smartwatchy Apple’a jest wart uwagi i może okazać się idealnym zakupem. Zobacz najlepiej sprzedające się propozycje i zdecyduj, która z nich zachwyci cię najbardziej!

 • APPLE Watch Series 9 koperta 41 mm – ten model kupisz za ok. 2000 zł. To uniwersalny wybór, który doskonale sprawdzi się zarówno na kobiecej, jak i męskiej dłoni. Docenisz nowoczesny sposób obsługi urządzenia za pomocą dwukrotnego stuknięcia palcami, bez konieczności dotykania ekranu. Niegasnący wyświetlacz Retina osiąga jasność do 2000 nitów. Sprzęt oferuje precyzyjne monitorowanie zdrowia, w tym śledzenie cyklu menstruacyjnego. Na pełnej baterii zegarek działa do 18 godzin.
 • APPLE Watch Ultra 2 – wersję z Cellular kupisz za ok. 4200 zł. Czy warto? Tak! Ten sprzęt o 49-milimetrowej kopercie imponuje czasem pracy na baterii, sięgającego 36 godzin lub 72 godzin w trybie niskie zużycie energii! Niegasnący wyświetlacz Retina osiąga jasność do 3000 nitów. Sprzęt przystosowany jest do nurkowania na głębokość do 40 m!
 • APPLE Watch SE generacji – w wersji z 40-milimetrową kopertą kosztuje nieco ponad 1000 zł. To dobry zakup, jeśli zależy ci na zegarku Apple’a, a nie chcesz przepłacać. Ważną różnicą jest brak niegasnącego wyświetlacza i magicznego sterowania za pomocą stuknięcia palcami. Ograniczone jest także monitorowanie zdrowia. W zamian – zyskujesz dostęp do dokładnego śledzenia postępów na treningach, bycia na bieżąco z powiadomieniami i dbania o jakość snu. Na w pełni naładowanej baterii urządzenie działa do 18 godzin.

Chcesz sprawdzić wszystkie dostępne wersje zegarków? Sprawdź smartwatche Apple Watch w sklepie MediaMarkt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *